31 شهریور 1393 ساعت 06:41
 
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ /اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"
 
 

آخرین اخبار و مطالب

گالری تصادفی

20101130_1187730641_8.jpg

آمار بازدیدکنندگان

بازدیدکنندگان: 385618

کاربران آنلاین

خروجی های Rss

 
 
استاد بنی هاشمی: امام کاظم (ع) طلایه دار تقیه، سکوت همراه با رساترین فریاد بود

bani-6-5-90.jpgحجت الاسلام والمسلمین سید مجید بنی هاشمی در سخنانی در سالروز رحلت امام کاظم (ع) گفتند: حضرت امام کاظم علیه السلام طلایه دار تقیه، سکوت همراه با رساترین فریاد که همانا حبس، شکنجه، زندان و . .. بود.

 
استاد بنی هاشمی: حضرت امام خمینی (ره) معجزه قرن بود

emam-khomeini-4-3-90.jpgحجت الاسلام والمسلمین سید مجید بنی هاشمی در سخنانی بیان داشتند : حضرت امام خمینی (ره) بهترین تبلیغ را از اسلام ارائه داند و آن جمهوری اسلامی بود، ایشان مترجم عملی اسلام ناب محمدی در عصر حاضر بود.

 
رهبر انقلاب افق کلان آینده ایران اسلامی را به سوی همه مدعیان اقتصادی گشودند

حضرت حجت الاسلام والمسلمین بنی هاشمی با توجه به نامگذاری سال 1390 به عنوان جهاد اقتصادی در مصاحبه ای بیان کردند: مدیران اقتصادی کشور می توانند با سفارش تحقیق به مراکز علمی حوزوی و دانشگاهی به دنبال عملی کردن اقتصاد اسلامی باشند.

 
پویایی و تداوم اسلام ناب محمدی (ص) ثمره خون شهدای گرانقدر است

حجت الاسلام والمسلین بنی هاشمی به مناسبت دهه فجر در سخنانی بیان داشتند:برای اداره جامعه مسلمان، شهدای بزرگواری اهداء شده، تا تفکر انقلابی اسلام ناب محمدی (ص) به ثمر نشسته و پویایی آن تداوم یابد.

 
استاد بنی هاشمی :اربعین مرز کفر و ایمان است

حجت الاسلام والمسلمین سید مجید بنی هاشمی در سخنانی بیان داشتند:از امام حسن عسکری (ع) نقل شده است که از نشانه های مومن زیارت اربعین است.

 
امام حسن مجتبی (ع) امامِ همه هستی و حجت همه مخلوقات است

حضرت استاد بنی هاشمی در سخنانی بیان داشتند: امام حسن مجتبی (ع) وصی مولای موحدان و مومنان و ده سال امام امام حسین (ع) بوده است.

 
مدیریت زمان توسط پیامبر اکرم (ص)

پیامبر اعظم (ص) توانست زمان به را اشکال مختلف مدیریت نماید که از آن جمله عبارتند از:مدیریت مردم در حج تمتع و عمره/مدیریت مردم و گرسنگی و تشنگی آنها در رمضان.

 
 
 
رهبر انقلاب افق کلان آینده ایران اسلامی را به سوی همه مدعیان اقتصادی گشودند چاپ ارسال به دوست

حضرت حجت الاسلام والمسلمین بنی هاشمی با توجه به نامگذاری سال 1390 به عنوان جهاد اقتصادی در مصاحبه ای بیان کردند: مدیران اقتصادی کشور می توانند با سفارش تحقیق به مراکز علمی حوزوی و دانشگاهی به دنبال عملی کردن اقتصاد اسلامی باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام والمسلمین بنی هاشمی ، ایشان افزودند: مدیران اقتصادی کشور می توانند با سفارش تحقیق به مراکز علمی حوزوی و دانشگاهی به دنبال عملی کردن اقتصاد اسلامی باشند. و در این راستا بانک ها و موسسات مالی و اعتباری بیشترین وظیفه را به عهده دارند تا بتوانند امسال را که به نام جهاد اقتصادی نامیده شده ، شکوفا نمایند.

استاد بنی هاشمی در ادامه افزودند : امروزه طلایه داران تئوری اقتصاد اسلامی چشم امید به نظریه های کارشناسی و فتاوای مهم حضرت آیت الله العظمی شاهرودی دوخته اند.

ایشان ادامه دادند : امروز دیگر هیچ عذری از مدیران اجرایی و محققان عرصه نظریه پردازی تئوری اقتصادی پذیرفته نیست، چه اینکه رهبر بزرگوار انقلاب میدان ، راه و افق کلان آینده ایران اسلامی را به سوی همه مدعیان اقتصادی گشودند.

حجت الاسلام والمسلمین بنی هاشمی بیان داشتند : لذا شایسته است به بهترین وجه ممکن مجاهدان عرصه فکر و ثروت با طرح های اشتغال و تعامل با بنگاههای اقتصادی به صحنه در آیند.

 
 
 

فروشگاه کتاب

shop-icon.png

سال 1393

sal1393.jpg

محصولات

Advertisement

پیوندها

leader.png

hashemi-sahrodi.png

abehayat.png

 tebyan.png
yasin-media.png